Program "Pomoc Frankowiczom"

Bezpłatne poradnictwo prawne oraz opracowanie wstępnych analiz prawno-finansowych dla osób, którym udzielono kredytów denominowanych i indeksowanych do waluty obcej na krzywdzących warunkach.

Kliknij i zobacz jak możemy Ci pomóc >>

Program "Uczciwa Polisa"

Bezpłatna pomoc dla Beneficjentów poszkodowanym przez Ubezpieczycieli realizowana przez podmioty profesjonalne takie jak kancelarie adwokackie i kancelarie radców prawnych.

Kliknij i zobacz jak możemy Ci pomóc >>

Program „Pogotowie windykacyjne”

Bezpłatna pomoc prawna dla osób windykowanych przez Fundusz Sekurytyzacyjny, które otrzymały nakaz zapłaty z sądu. 48h - Analiza sprawy i przydział profesjonalnego reprezentanta do prowadzenia sprawy w sadzie.

Kliknij i zobacz jak możemy Ci pomóc >>

Profesjonalna pomoc na preferencyjnych warunkach.

  Nasze działania są odpowiedzią na rosnącą skale nadużyć jakich dopuszczają się firmy naciągające portfel Polaków „pod płaszczykiem” legalności.

Działamy ofensywnie projektując skalowane rozwiązania prawne, którymi skutecznie bronimy interesów Beneficjentów w sporach przeciwko: bankom, ubezpieczycielom, funduszom sekurytyzacyjnym oraz innym podmiotom korporacyjnym.

Realizujemy kampanie informacyjno-edukacyjne w ramach działań profilaktycznych, które mają na celu uświadomienie polskiemu społeczeństwu rodzaj i poziom zagrożeń z którymi mogą się zetknąć.

Poznaj szczegóły naszej działalności >>

Instytut Prawa i Technologii HEVELIUS

NIP: 7123326004
REGON: 366170827
KRS:0000655271

Kontakt

ul. Frezerów 3, 20-209 Lublin

Telefon: (+48) 81 820 00 69

Mobile: (+48) 504 75 77 72

Mail: biuro@kancelarieprawne.org

Dołącz do nas